Hakkımızda

20 yıllık kanatlı sektörel tecrübelerimizle, bilgi ve birikimlerimizle tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet göstermekteyiz.

Tüm kanatlı sektörün,  ihtiyaçlarına yönelik olarak; yemleme, sulama, ısıtma, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yem siloları, yem nakil sistemleri, yumurta kafesleri  ve bilgisayarlı kontrol sistemleri üretiyoruz. Kaliteli ve tecrübeli teknik elemanları sayesinde proje aşamasından başlayarak işin her kademesinde yanınızda olmaya devam edediyor..

Kümes ekipmanlarımız, yurtiçi ve yurtdışında; ürünlerimi çeşitliliği, kalite ve teknik ekibi ile tercih ediliyor, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Kaliteli malzemeleri kaliteli işçilikle  buluşturarak uygun fiyat politikamızla müşterilerimize kullanışlı ve kalıcı değerler oluşturmaktır. Genç dinamik bir kadromuz, yenilik merakı ve teknik araştırma becerimiz, tüm müşterilerimizin güvenini kazanmamıza imkan sağlamıştır.

 Sistem kümes ekipmanları , dürüst, çalışkan ve deneyimli kadrosuyla kaliteli üretimden ödün vermeden faaliyet gösterirken, kanatlı sektörün kalitesi için tüm imkanlarını seferber eden, Türkiye’de örnek ve lider, Dünya’da da tanınır bir marka olmaktadır.